Sirtel Logo

Profesjonalizm w telekomunikacji

Rozwiązania i usługi

Uzyskanie pełnej satysfakcji Klienta poprzez rzetelność i profesjonalizm w zakresie świadczonych usług.

Firma Sirtel, znany dostawca usług dla operatorów telekomunikacyjnych, została założona w roku 1996.

Wiedza i kompetencja techniczna w połączeniu z nagromadzonym doświadczeniem pozwalają firmie Sirtel reagować na potrzeby Klientów poprzez oferowanie odpowiednich rozwiązań, przy czym firma zawsze koncentruje się na zapewnieniu Klientom satysfakcji i efektywności kosztowej, a także na realizacji zobowiązań w zaplanowanym czasie.

Jakość zawsze była priorytetem dla kierownictwa firmy Sirtel. W roku 2003, kierując się wymaganiami standardów międzynarodowych, Sirtel zapoczątkował proces wprowadzania Systemu Zarządzania Jakością, współfinansowany z funduszy Wspólnoty Europejskiej. W roku 2004 Sirtel uzyskał certyfikat ISO 9001-2000.

 

 

 


 

 

Usługi dla operatorów telekomunikacyjnych

Sirtel wdrożył z powodzeniem wiele projektów dla operatorów telefonii stacjonarnej I komórkowej, począwszy od do dostawy i instalacji kabli światłowodowych aż do utrzymania stacji bazowych telefonii komórkowej.

Zobacz więcej

System oszczędzania Energii

Wiedząc jak ważne jest środowisko, Sirtel poszerza swoją ofertę wprowadzając rozwiązania obejmujące różne segment rynku, w dalszym ciągu koncentrując się na obniżaniu kosztów oraz szybkości i jakości dostawy.

 

Zobacz więcej

bottom image